Facebook
0
0zł

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA i otrzymaj 10% rabatu na pierwsze zamówienie.

Pozycjonowanie stron Wadowice| KGK Connect Agencja reklamy

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

 

Pozycjonowanie w Internecie to szereg działań podejmowanych w celu osiągnięcia przez stronę internetową wysokich (top 10) pozycji w wynikach wyszukiwarki internetowej Google dla założonych fraz kluczowych.

Na czym polega pozycjonowanie

Pierwszą czynnością do tego celu jest analiza branży klienta, pozwala ona dobrać najlepsze słowa kluczowe. Nakłady na pozycjonowanie stron internetowwych w Google różnią się w zależności od branży. Dlatego dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę.

Skuteczna optymalizacja

Drugą czynnością jest optymalizacja witryny na potrzeby wyszukiwarki Google. Po szczegółowej analizie strony pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarki powstaje baza materiałowa opisująca zalecane zmiany. Wdrożone modyfikacje pozwalają serwisowi skutecznie rywalizować o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarki. W ramach badania strony wykonujemy m.in. takie czynności jak: segregacja dokumentów na rodzaje występujących na stronie, badanie budowy tekstu na stronie, analiza struktury serwisu, badanie widoczności treści dla robotów indeksujących.

Pozycjonowanie oparte na wartościowych linkach

Trzecia czynność polega na budowaniu odpowiedniego profilu linków zwrotnych. Stosujemy tylko bezpieczne i legalne metody, aby strona nie została usunięta z indeksu wyszukiwarki, dzięki temu nasi klienci mają pewność naszych działań.

 Zadzwoń do nas lub napisz i zapytaj o darmową wycenę pozycjonowania twojej strony internetowej tel : 880 981 195