fbpx

Kiedy warto przebudować swoją stronę internetową?

26 stycznia 2021
Kamil

Czy wiesz, że Twoja strona internetowa może zdezaktualizować się nawet w ciągu roku? Nie zaniedbuj jej, gdyż to właśnie dzięki niej zdobywasz klientów. Zadbaj o wizytówkę w sieci i zaktualizuj swoje www! Jesteśmy firmą działającą w Wadowicach, która od kilku lat zajmuje się, m.in. kompleksowym wykonywaniem i projektowaniem witryn w sieci. Jeśli chcesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów, zgłoś się do nas!

 

Brak responsywności

 

Obecnie każda strona internetowa musi zostać dopasowana do urządzeń mobilnych, czyli telefonów komórkowych i tabletów.

Określa się to jako responsywność. Układ www dostosowuje się do małych ekranów sprzętów elektronicznych. Warto pamiętać, że nie tylko treść powinna być przejrzysta na mniejszym ekranie, ale także cała nawigacja. Rozsądnie jest zwrócić się do agencji, która pomoże zaprojektować w taki sposób witrynę, by każdy potencjalny klient wiedział, w jaki sposób skorzystać z Twojej oferty lub skontaktować się z Tobą.

 

 

Witryna musi się załadować dużo szybciej na komórce niż na urządzeniu stacjonarnym i laptopie. Wielu ludzi korzysta obecnie częściej z internetu na telefonach komórkowych. Niektóre funkcjonalności muszą zatem zostać wyłączone na mobilnych wersjach, np. wyskakujące reklamy typu pup up.

 

 

 

 

Zbyt wysoki Bounce Rate

 

Podczas korzystania z programów do analizy danych zauważasz, że współczynnik odrzuceń, tzw. Bounce Rate jest wysoki? Oznacza to, że spora liczba osób bardzo szybko opuszcza daną stronę internetową. To znak, że Twoja wizytówka w sieci nie spełnia ich oczekiwań. Być może masz zbyt skomplikowaną nawigację na www lub też treści nie są atrakcyjne dla potencjalnych odbiorców. Zgłoś się do nas, z chęcią wykonamy kompleksowy audyt, doradzimy zmiany i odpowiednio je wdrożymy!

 

Nieaktualna szata graficzna

 

Wiele witryn w sieci ma obecnie nieaktualną szatę graficzną, która nie zachęca potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Dlaczego tak się dzieje? Strona internetowa, która została zaprojektowana kilka lat temu, ma często przestarzały layout, co jednoznacznie może kojarzyć się odbiorcy z tym, że nikt nie dba już o nią lub została ona porzucona. Jeśli sprzedajesz coś bezpośrednio przez www, możesz zauważyć wtedy spadek zamówień. Spójna identyfikacja wizualna, przejrzysta grafika, odpowiednio dobrane kolory są czymś, co nadal przyciąga klientów i buduje wiarygodność w sieci.

 

Pozycjonowanie strony internetowej w Wadowicach

 

Bardzo ważnym czynnikiem, który pozwoli wyróżnić się Twojej witrynie internetowej w wyszukiwarce, jest zadbanie o SEO: zastosowanie odpowiednich fraz kluczowych (również tzw. long tail), nagłówków. Te strony www, które mają świetnie napisane i wypozycjonowane teksty, mają też o wiele wyższy ranking w Google, co automatycznie zwiększa możliwość dotarcia do odbiorców i buduje wizerunek firmy jako eksperta w danej dziedzinie.

 

Zajmujemy się przebudowywaniem stron internetowych, a także tworzeniem witryn www od początku. Dbamy również o identyfikację wizualną oraz o odpowiednie pozycjonowanie. W ciągu wielu lat udało nam się zdobyć zadowolonych z naszych usług klientów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wadowicach, jednak zapraszamy do współpracy klientów z całej Małopolski.