fbpx

Drukarnia Wadowice

zapytaj o wycenę

druk materiałów reklamowych

Zajmujemy się kompleksowo drukiem i przygotowaniem graficznym materiałów reklamowych, stosując przy mniejszych nakładach druk cyfrowy oraz druk offsetowy przy nakładach powyżej 500 sztuk.

 

Zapewniamy precyzyjny wydruk w różnych formatach, począwszy od małych wizytówek skończywszy na plakatach w formacie A0, a realizacja już w 24h. Jako nieliczni mamy możliwość pokrycia  wizytówek, folderów czy katalogów niestandardowymi uszlachetnieniami (złocenie, srebrzenie, lakier UV 3D).

druk wielkoformatowy

Nasza drukarnia wielkoformatowa w Wadowicach korzysta z najnowszego sprzętu, umożliwiające nam bardzo krótki termin realizacji, nawet z dnia na dzień przy jakościowym wydruku wielkich formatów.

 

Wykorzystanie materiałów najlepszej jakości sprawia, że nie tracimy czasu na niepotrzebne reklamacje. Przygotowane przez nas materiały drukowane zostają odpowiednio wykończone, zgrzane, zaoczkowane i docięte do określonych wymiarów. Dla naszych klientów oferujemy usługi montażu banerów i billbordów, aplikacji folii na szyby, samochód, płyty PCV.

zerknij na nasze projekty

Czekamy na Twoją wiadomość!  KGK Connect

  ul. Polna 4
  34-100 Wadowice

  poligrafia.wadowice@gmail.com +48 880 981 195

  Precyzyjny druk materiałów reklamowych

  Nasza drukarnia Wadowice specjalizuje się w druku offsetowym i cyfrowym materiałów reklamowych.Drukujemy głównie, ulotki,  wizytówki, plakaty, katalogi, vouchery, kartki świąteczne i inne karty okolicznościowe. Zwracamy uwagę, aby każdy z naszych wydruków miał precyzyjny druk oraz idealnie docięte krawędzie. Papier do druku, który do nas trafia pochodzi od najlepszych dostawców, dlatego rzadkością są reklamacje i wydruk jest zawsze na czas.  Napisz do nas i zapytaj o wycenę materiałów reklamowych.

  Jak pracuje nasza drukarnia?

  Drukujemy na podłożach w różnych gramaturach i o różnej wytrzymałości. Proponujemy kilka rodzajów papierów, folie, siatkę mesh, banner i inne ‒ wybór podłoża uzależniony jest od tego czy klient zainteresowany jest rozwiązaniem ekonomicznym czy długoterminowym.

  Korzystamy z cyfrowej lub offsetowej technologii druku, dokładnie dobieramy kolory z palety Pantone i dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu przygotowywane materiały są w 100% dostosowane do potrzeb i budżetu klienta.

  Druk wielkoformatowy Wadowice

  Drugim filarem naszej działalności jest drukarnia wielkoformatowa Wadowice, która w swojej ofercie posiada wszelkie wydruki wielkoformatowe, są to min. banery, folie, siatka mesh, magnesy na samochód, plakaty wielkoformatowe oraz naklejki o różnej wielkości. Szczycimy się wyjątkowo szybkim terminem realizacji, nawet do 24h oraz doborem materiałów najlepszej jakości, przez co nie tracimy czasu na niepotrzebne reklamacje. Jeśli szukasz jakościowego druku w Wadowicachodwiedź naszą drukarnię wielkoformatową.

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Dlaczego warto zdecydować się na współpracę właśnie z naszą drukarnią?

  • Krótki terminy realizacji ‒ dotrzymujemy uzgodnionych terminów, w większości przypadków realizacja trwa tylko 24/h.
  • Jakość ‒ koncentrujemy się na tym, by nadruki były odwzorowaniem koncepcji projektu.
  • Nowoczesne technologie ‒ korzystamy z nowoczesnych technologii, które nie generują wysokich kosztów.
  • Doświadczenie ‒ nasz zespół był odpowiedzialny za realizację projektów dla wielu znanych firm.
  • Różne opcje płatności ‒ proponujemy płatność gotówką lub 7-dniowym przelewem.