fbpx

Drukarnia Wadowice

zapytaj o wycenę

druk materiałów reklamowych

Zajmujemy się kompleksowo drukiem i przygotowaniem graficznym materiałów reklamowych, stosując przy mniejszych nakładach druk cyfrowy oraz druk offsetowy przy nakładach powyżej 500 sztuk.

 

Zapewniamy precyzyjny wydruk w różnych formatach, począwszy od małych wizytówek skończywszy na plakatach w formacie A0, a realizacja już w 24h. Jako nieliczni mamy możliwość pokrycia  wizytówek, folderów czy katalogów niestandardowymi uszlachetnieniami (złocenie, srebrzenie, lakier UV 3D).

druk wielkoformatowy

Nasza drukarnia wielkoformatowa w Wadowicach korzysta z najnowszego sprzętu, umożliwiające nam bardzo krótki termin realizacji, nawet z dnia na dzień przy jakościowym wydruku wielkich formatów.

 

Wykorzystanie materiałów najlepszej jakości sprawia, że nie tracimy czasu na niepotrzebne reklamacje. Przygotowane przez nas materiały drukowane zostają odpowiednio wykończone, zgrzane, zaoczkowane i docięte do określonych wymiarów. Dla naszych klientów oferujemy usługi montażu banerów i billbordów, aplikacji folii na szyby, samochód, płyty PCV.

zerknij na nasze projekty

Napisz do nas wiadomość. Darmowa wycena
Precyzyjny druk materiałów reklamowych

Nasza drukarnia Wadowice specjalizuje się w druku offsetowym i cyfrowym materiałów reklamowych.Drukujemy głównie, ulotki,  wizytówki, plakaty, katalogi, vouchery, kartki świąteczne i inne karty okolicznościowe. Zwracamy uwagę, aby każdy z naszych wydruków miał precyzyjny druk oraz idealnie docięte krawędzie. Papier do druku, który do nas trafia pochodzi od najlepszych dostawców, dlatego rzadkością są reklamacje i wydruk jest zawsze na czas.  Napisz do nas i zapytaj o wycenę materiałów reklamowych.

Druk wielkoformatowy Wadowice

Drugim filarem naszej działalności jest drukarnia wielkoformatowa Wadowice, która w swojej ofercie posiada wszelkie wydruki wielkoformatowe, są to min. banery, folie, siatka mesh, magnesy na samochód, plakaty wielkoformatowe oraz naklejki o różnej wielkości. Szczycimy się wyjątkowo szybkim terminem realizacji, nawet do 24h oraz doborem materiałów najlepszej jakości, przez co nie tracimy czasu na niepotrzebne reklamacje. Jeśli szukasz jakościowego druku w Wadowicachodwiedź naszą drukarnię wielkoformatową.