fbpx

Projektowanie graficzne

zapytaj o wycenę

Projektowanie materiałów reklamowych

Szukasz agencji reklamowej, która nie stosuje oklepanych rozwiązań projektowych i zaskoczy Cię profesjonalnym designem materiałów reklamowych? Uwielbiamy takie wyzwania!  Projektowanie graficzne jest wizytówką naszej firmy a każdy nowy projekt graficzny jest dla nas kolejnym wyzwaniem.

 

W naszych pracach stosujemy przemyślane rozwiązania graficzne, aby każdy zaprojektowany materiał promocyjny był jak najbardziej czytelny, przyciągał zainteresowanie odbiorcy oraz zapadał w pamięć. Zobacz nasze prace, one najlepiej o nas świadczą.

Projekt Logo

Uważamy, że każdy udany biznes zaczyna się od dobrego logoProjektowanie logo to bardzo skomplikowany i czasochłonny proces, którego wynikiem finalnym jest ponadczasowy i unikalny znak, który definiuje Twoją działalność.

 

Na logo składa się logotypsygnet oraz slogan. Podstawową zasadą jaką kierujemy się przy tworzeniu jest prostota i minimalizm, aby łatwo je zapamiętać i utrwalić w naszej świadomości. Pamiętaj, ze niebawem setki osób będą oceniać twój biznes jednym spojrzeniem, my sprawimy, że będą widzieć w nim charakter i profesjonalizm.

Identyfikacja Wizualna

Stworzymy dla Ciebie identyfikację wizualną, która dobrze wyróżni Twoją markę na tle konkurencji. Dzięki niej, marka utrzymuje spójność i jest rozpoznawalna nawet wtedy kiedy nie widać logo.

 

Elementami identyfikacji wizualnej są przede wszystkim: logokolorystyka firmykrój pismadruki firmowe (papier firmowy, koperty, teczki, wizytówki, wzory dokumentów), materiały promocyjne (broszury, katalogi, plakaty, bilbordy), oznakowanie środków transportu i stoiska na targach branżowych.

zerknij na nasze projekty

Czekamy na Twoją wiadomość!  KGK Connect

  ul. Polna 4
  34-100 Wadowice

  poligrafia.wadowice@gmail.com +48 880 981 195

  Projekty Graficzne Wadowice

  Agencja reklamowa KGK connect specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu graficznym.
  Nasze studio graficzne pracuje każdego dnia na wizerunek naszych klientów tworząc min. projekt wizytówki, ulotki, broszury, projektowanie katalogów i innych materiałów reklamowych. Projekty graficzne to nie tylko tekst i zdjęcia połączone w estetyczną całość ale przemyślany przekaz za pośrednictwem którego skupiamy zainteresowanie wokół biznesu naszych klientów. Tworzymy projekty graficzne dla klientów z całej Polski.: Wadowice, Kraków, Andrychów, Bielsko Biała, Oświęcim.

  Projektowanie Logo

  Prosty znak graficzny jakim jest logo ma nieoceniony wpływ na powodzenie i sukces firmy. Logo dla firmy musi być zaprojektowany z wielką starannością, aby klient chwilę po tym jak zobaczy logo, wyrobił sobie już o nas pozytywną opinię. Cena za projekt logo kształtuje się od 500 do 1000 zł w zależności od ilości propozycji. Oryginalny projekt logo pozwala nam także skutecznie wyróżnić się z pośród innych firm na rynku. Logo możemy znaleźć na każdym projektowanym materiale dla firmy: wizytówki, papier firmowy, koperta firmowa po wszystkie gadżety reklamowe.

  Agencja Brandingowa

  Każda firma potrzebuje profesjonalnej identyfikacji wizualnej, aby zapadała w pamięć i była rozpoznawalna na każdym możliwym nośniku reklamy.Dzięki spójnej kolorystyce, znakom, językowi, elementom graficznym jesteśmy w stanie w momencie zidentyfikować o jaką markę chodzi. Nasze studio graficzne odwiedzają zarówno z firmy, które wchodzą dopiero na rynek i chcą stworzyć spójną identyfikację wizualną oraz te które są już na rynku i planują zrobić rebranding wizerunku . Dobrze wykonana transformacja wizerunku ma bezpośrednie przełożenie na lepsze postrzeganie marki przez obecnych i nowych klientów.

  Projektowanie Graficzne

  Profesjonalne i przemyślane projekty graficzne, zapewnią Twojej firmie odpowiedni rozgłos i przyciągną nowych klientów, bez względu na to czy prowadzisz małą czy średnią firmę. Projekty reklamowe czyli np: projekt graficzny plakatu czy projekt graficzny banera nie powinien zawierać dużo tekstu a tylko najważniejsze informacje przedstawione w sposób klarowny i przystępny, a przekaz reklamowy był jasny dla każdego odbiorcy. Podstawą do wykonania projektu graficznego katalogu są wysokiej jakości zdjęcia, w innym przypadku możemy ukazać markę w złym świetle i naruszyć wizerunek firmy, dlatego bardzo ważny jest prawidłowy dobór zdjęć, infografik i tekstu.