fbpx

Projektowanie graficzne

zapytaj o wycenę

Projektowanie materiałów reklamowych

Szukasz agencji reklamowej, która nie stosuje oklepanych rozwiązań projektowych i zaskoczy Cię profesjonalnym designem materiałów reklamowych? Uwielbiamy takie wyzwania!  Projektowanie graficzne jest wizytówką naszej firmy a każdy nowy projekt graficzny jest dla nas kolejnym wyzwaniem.

 

W naszych pracach stosujemy przemyślane rozwiązania graficzne, aby każdy zaprojektowany materiał promocyjny był jak najbardziej czytelny, przyciągał zainteresowanie odbiorcy oraz zapadał w pamięć. Zobacz nasze prace, one najlepiej o nas świadczą.

Projekt Logo

Uważamy, że każdy udany biznes zaczyna się od dobrego logoProjektowanie logo to bardzo skomplikowany i czasochłonny proces, którego wynikiem finalnym jest ponadczasowy i unikalny znak, który definiuje Twoją działalność.

 

Na logo składa się logotypsygnet oraz slogan. Podstawową zasadą jaką kierujemy się przy tworzeniu jest prostota i minimalizm, aby łatwo je zapamiętać i utrwalić w naszej świadomości. Pamiętaj, ze niebawem setki osób będą oceniać twój biznes jednym spojrzeniem, my sprawimy, że będą widzieć w nim charakter i profesjonalizm.

Identyfikacja Wizualna

Stworzymy dla Ciebie identyfikację wizualną, która dobrze wyróżni Twoją markę na tle konkurencji. Dzięki niej, marka utrzymuje spójność i jest rozpoznawalna nawet wtedy kiedy nie widać logo.

 

Elementami identyfikacji wizualnej są przede wszystkim: logokolorystyka firmykrój pismadruki firmowe (papier firmowy, koperty, teczki, wizytówki, wzory dokumentów), materiały promocyjne (broszury, katalogi, plakaty, bilbordy), oznakowanie środków transportu i stoiska na targach branżowych.