fbpx

reklama wizualna

zapytaj o wycenę

reklama wewnętrzna

Zajmujemy się produkcją reklam do stosowania wewnętrznego. Reklama wewnętrzna ma za zadanie tworzyć reprezentacyjny, estetyczny a zarazem spójny wizerunek danego miejsca i skłaniać klienta do określonego zachowania.

 

Do reklamy wewnętrznej zaliczamy wszystkie systemy wystawiennicze takie jak roll upścianki ekspozycyjnetrybunkilady, stojaki czy flagi reklamowe, które posłużą nam do zaprezentowania firmy na targach branżowych. Reklama wewnętrzna musi spełniać wyłącznie walory estetyczne gdyż nie jest narażona na warunki pogodowe, dlatego najczęściej używa się tutaj materiału PCV, plexi, dibond, płyta MDF, styrodur. 

reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna w naszym wykonaniu wyróżnia się trwałością i dbałością o szczegóły. Staramy się, aby reklama zewnętrzna spełniała nie tylko funkcję informacyjną i reklamową ale także estetyczną, sprawiając że każde miejsce, nawet zaniedbane stanie się wspaniałym miejscem do prowadzenia biznesu i będzie zapraszać do środka.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu reklam ściennychokiennych, tablic zewnętrznychszyldów oraz Kasetonów reklamowych. Najczęściej wykorzystywane materiały przy produkcji reklamy zewnętrznej to dibond (odporny na wszelkie warunki pogodowe), plexipłyta komorowablacha ocynkowana. 

Reklama na samochodach

Reklama na samochodzie to jedna z najbardziej preferowanych przez nas form reklamy. Dlaczego? Ponieważ oklejanie samochodu to jednorazowy koszt, a odpowiednio wykonana reklama na samochodzie będzie nam służyła na długi okres czasu. Mobilna reklama skupi na sobie miliony spojrzeń uczestników ruchu drogowego i będzie pracować za darmo na pozytywny wizerunek Twojej firmy. Każde zlecenie poprzedzane jest wstępną wizualizacją, aby przedstawić klientowi jej ostatecznej wersji oraz ostatecznie wycenić wartość projektu.

Czekamy na Twoją wiadomość!    KGK Connect

    ul. Polna 4
    34-100 Wadowice

    poligrafia.wadowice@gmail.com +48 880 981 195