fbpx

Reklama wizualna

Reklama wizualna

REKLAMA WEWNĘTRZNA

Z Reklamą wewnętrzną (in-door) możemy się spotkać w sklepach, lokalach, bankach, biurach, szkołach, galeriach handlowych oraz na targach branżowych. W przypadku reklamy wewnętrznej odbiorca ma z nią o wiele dłuższy kontakt wzrokowy, niż w przypadku reklamy zewnętrznej, a przede wszystkim przebiega zwykle w sposób niezakłócony. Do reklamy zewnętrznej zaliczamy między innymi: roll-upyścianki wystawienniczetrybunki i ladystojakilitery 3D, neony, kasetony wewnętrzne, tablice wewnętrznepotykaczewewnętrzne.

REKLAMA ZEWNETRZNA

Reklamę zewnętrzną (out-door ) spotykamy najczęściej w miejscach publicznych, przy ruchliwych ulicach oraz środkach komunikacji miejskiej. Jej główny cel to szybkie wypromowanie marki, produktu lub miejsca, dzięki dotarciu do szerokiego grona odbiorców, w chwilach gdy znajdują się poza domem.  Wszystkie wyprodukowane u nas reklamy są zabezpieczone i wykonane z materiałów odpornych na wszelkie warunki pogodowe. Do reklam zewnętrznych zaliczamy między innymi: billbordneon,  kaseton podświetlany LED, litery podświetlane LED, szyldreklame okienną,  baner, totem, tablicę informacyjną.

 

REKLAMA NA POJAZDACH

Reklama na samochodach firmowych to doskonała forma promocji własnej firmy. Oklejony samochód to doskonały nośnik reklamy wizualnej z którą ma kontakt nieograniczona liczba potencjalnych klientów- uczestników ruchu drogowego,  jadących jak i pieszych. Reklama na samochodzie utrwala wizerunek firmy jej obecność i pozycję na rynku. Oklejanie pojazdów realizujemy kompleksowo, zaczynając od projektu reklamy na samochodzie,następnie drukujemy potrzebne materiały na najwyższej jakości folii Oracal lub M3 i ostatecznie aplikujemy folię na samochodzie. Posiadamy bogate doświadczenie w klejeniu samochodów, dlatego wybór odpowiedniej folii zostaw nam.

 

Czekamy na Ciebie

 • Centrum Handlowe Heureka II piętro
  ul. Lwowska 16
  34-100 Wadowice
  PARKING ( wjazd od ul. Cichej )
 • pon-pt 8:30 do 16:30
  sobota 10:00 do 14:00
 • poligrafia.wadowice@gmail.com
 • 880 981 195