fbpx

wizytówki

na każdą okazję

Dbałość o wizerunek przedsiębiorstwa jest czymś, o czym trzeba pamiętać zawsze. Klient zwraca uwagę na wiele szczegółów, a jednym z nich jest niewątpliwie wygląd wizytówki. Jej obecność jest czymś obowiązkowym w wielu profesjach.

 

Drukujemy wizytówki standardowe, gdzie ważnym elementem jest cena, a także te bardziej ekskluzywne z folią soft skin, lakierem UV 3D oraz te złocone lub srebrzone. Na specjalne życzenie wykonujemy też wizytówki z papierem ozdobnym oraz ekologicznym.

Czekamy na Twoją wiadomość!  KGK Connect

  ul. Polna 4
  34-100 Wadowice

  poligrafia.wadowice@gmail.com +48 880 981 195

  Wizytówki Wadowice

  Srebrzenie na wizytówkach

  Wizytówka to indywidualna identyfikacja każdej firmy, więc warto poświęcić temu uwagę i dokonać właściwej selekcji. Dogodnym wyborem jaki proponuje nasza firma to wizytówki Wadowice na sztywnym papierze kreda błysk, lub mat 350 gram w perfekcyjnym wykończeniu o czym świadczą idealnie docięte brzegi wizytówek oraz ekskluzywne srebrzenie na wizytówkach.

  Wizytówka złocenie

  W ofercie posiadamy także wizytówki foliowane (mat, błysk i softskin), lub udoskonalenie wybiórczym lakierem UV oraz wizytówki złocone lub wizytówki srebrzone. Nasz produkt wyróżnia ekonomiczna cena przy wysokiej jakości. Oferujemy wizualizacje projektów graficznych i zapewniamy że kolory wizytówki po wydruku zachowane są idealnie według konceptu.
  Gwarantujemy szybką realizacje zamówień nawet do 24 godzin.